נוכחות אינטרנטית בראש גדול

אתרי מכירת שירותים

אתר מכירת שירותים הוא האתר הבסיסי והנכון ביותר לעסק שנותן כל סוג שהוא של שירותים. בגדול יש שני סוגי שירותים: יש את השירותים המזדמנים, קצרי המועד אבל שסביר להניח שהלקוח יצטרך אותם שוב בעתיד, ויש את השירותים המתמשכים, בהם הקשר בין הלקוח לעסק מתחיל במועד מסוים ונמשך לפחות כמה חודשים, ופעמים רבות גם שנים.

אם אתם, למשל, שיפוצניקים תוכלו לשלב באתר הרבה המלצות של הרבה לקוחות מרוצים, שיסבירו גם מדוע הם מרוצים. הלקוח הפוטנציאלי יקרא את ההמלצה ויבין שכדאי לו לבחור בכם, ואז הוא יוכל בקלות ליצור אתכם קשר ולבקש את השירות לו הוא נזקק באותו הרגע. לאחר שתסיימו את העבודה אצלו, תוכלו בקלות להוסיף גם את ההמלצה שלו.

חשוב לציין שלשיפוצניקים יש היום הרבה אתרים ואפליקציות שמרכזים ביחד הרבה בעלי מקצוע, ומוסרים מעט מידע על כל אחד מהם, כולל ביקורות והמלצות. האפליקציות הללו הן מצוינות וחשובות מאוד, אבל אין סתירה בין להיות רשום בהן לבין שיהיה לך אתר שלם משלך. להיפך, באפליקציה אפשר לשים קישור לאתר, וכך למי ששוקל לפנות אליך יהיה עוד יותר מידע עליך, ואם הוא מתלבט בינך לבין אחר, זה בהחלט יוכל לסייע לו להחליט לטובתך. חוץ מזה, בודאי תעדיף להגיע יותר ללקוחות שהעבודה אצלם משמעותית יותר ותגרום לך יותר הכנסות, ולא תרצה לבזבז זמן על נסיעות ממקום למקום רק כדי להגיע לעשות עבודה של 5 דקות, שעליה תוכל לקחת רק סכום קטן מאוד. לשם כך, באתר תוכל לשלב טיפים והדרכות לדברים שאנשים יוכלו לעשות בעצמם, ולך לא משתלם להגיע אליהם בשביל לעשות אותם.

אם אתם, למשל, פרסומאים. הקשר ביניכם לבין כל לקוח הוא קשר ממושך, כי אתם יוצרים לו כל הזמן קמפיינים גם כאן תוכלו לגרום ללקוח לראות באתר דוגמאות שיבהירו לו מדוע לבחור דווקא בכם, ותוכלו לפרט יותר מה בדיוק הוא יכול לקבל מכם

מה יש באתר מכירת שירותים?

קודם כל אתר מכירת שירותים מבוסס על אתר תדמית, לכן חשוב שיהיו בו גם כל החלקים שיש באתר תדמית.

מעבר לזה חשוב שיהיה באתר תיאור על מהם השירותים שהעסק נותן ואפשרות להזמין עבודה / פגישה / הצעת מחיר.

הערה לימי הקורונה

המחירים שמופיעים כאן באתר נכונים לימים רגילים. בתקופה הקשה בה אנו נמצאים אני מקצצת את כל מחירי האתרים בחצי.

כל לקוח שיגיע אלי עד ה-8 ביולי 2020, יום הולדתי, ויתחייב לפחות ל-3 חודשים, אבל בהמשך נמשיך הלאה, המחיר הזול יישמר לו לעוד שנה. 

אם הקורונה תימשך מעבר ליולי, לקוח שיגיע אחרי, המחיר יעלה לו מיד כשתסתיים תקופת הקורונה.

אתר מכירת שירותים מזדמנים

מעבר למה שיש באתר תדמית יהיה באתר כזה דגש על:

הסבר על השירותים שנותן העסק
מחירון
לקוחות ממליצים
טיפים (רצוי באמצעות סרטוני וידאו)
אמצעי יצירת קשר מהיר.

מחיר לחודש - 1,125 ש"ח

אתר מכירת שירותים מתמשכים

מעבר למה שיש באתר תדמית יהיה באתר כזה דגש על:

הסבר על השירותים שנותן העסק
מחירון
דף רשימת לקוחות + המלצות
תיק עבודות
בלוג
טופס יצירת קשר
צ’אט.

מחיר לחודש - 1,000 ש"ח

Call Now Buttonמוזמנים להתקשר
דילוג לתוכן